Odwiedź nas w Google+ Google+ Kubiki - PHU Delta - Cięcie płytek, gresów, kamienia.PHU Delta – Cięcie płytek, gresów, kamienia.

Wyceniamy indywidualnie, dlatego mamy konkurencyjne ceny.

Close Icon
   
Contact Info     Masz pytania? Zadzwoń ze smartfona

Kubiki

Mozaika Kubiki cieszy się ogromną popularnością. Powiększa optycznie wnętrza oraz nadaje oryginalny charakter. Pasuje do wnętrz o różnym stylu i przeznaczeniu.

Mozaiką nazywamy „płytki” pocięte na dowolne elementy, a potem przytwierdzone do podłoża lub podklejone na specjalnej siatce. Układanka mozaikowa może być złożona z pasków, kostek a także innych wstawek. Szeroki wybór materiałów, nowoczesny sprzęt, możliwość cięcia płyt różnymi sposobami oraz wachlarz geometrycznych kompozycji, pozwala dziś dowolnie kreować mozaiki. Poprzez odpowiedni kolor, wzór i zestawienie możemy tworzyć niepowtarzalny charakter pomieszczenia lub delikatnie go podkreślić – optycznie powiększać, dodawać ciepła lub lekkości.

Mozaiki cieszą się popularnością nie tylko ze względu na możliwość stworzenia indywidualnego wzoru, ale także bardzo wysoką wytrzymałość w porównaniu z płytkami nadrukowanymi. Mozaiki typu Kubik, mogą mieć różne kształty, kolory i wzory. Można je wykonywać między innymi z marmuru, piaskowca i kamienia wulkanicznego.

Do mocowania mozaiki można używać białych klejów i spoin do płyt z kamienia. Pozwoli to dobrze je zamocować i uniknąć przebarwień pochodzących z szarej zaprawy klejowej. Gdy miejscem klejenia mozaiki są duże powierzchnie, w pomieszczeniach narażonych na oddziaływanie wody i wilgoci np. łazienka, obiekty takie jak baseny czy centra SPA, do pracy powinniśmy wykorzystać szybsze i mocniejsze rozwiązania, czyli kleje charakteryzujące się szybkim czasem wiązania.

Mozaika Kubiki jest szlachetna i minimalistyczna a przy tym bardzo efektowna. Przyciąga uwagę swymi prostymi bryłami. Króluje w niej elegancka geometria oraz odcienie brązów, beżów i szarości. Pasuje zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych obiektów. Mozaiki można wykorzystywać na ściany, schody, kominki i posadzki.To, gdzie zostaną zamontowane, zależały wyłącznie od klienta. Sprawdzają się doskonale w łazience, kuchni, salonie, restauracji, hotelu itp. Mozaika Kubik doskonale prezentuje się w dużych przestrzeniach recepcyjnych, efektownych wejściach i budynkach użytku publicznego.

10348464_10152543297532700_7994761495695183148_n 10410797_10152543291652700_160534057223777949_n

Comments are closed.