Odwiedź nas w Google+ Google+ Moduł gwiazda - PHU Delta - Cięcie płytek, gresów, kamienia.PHU Delta – Cięcie płytek, gresów, kamienia.

Wyceniamy indywidualnie, dlatego mamy konkurencyjne ceny.

Close Icon
   
Contact Info     Masz pytania? Zadzwoń ze smartfona

Moduł gwiazda

Moduł gwiazda ze względu na swój kształt jest często stosowany w dużych domach, lotniskach, biurach, dworach, kościołach i pałacach. Tego typu mozaika świetnie spełnia swoją rolę w pomieszczeniach recepcyjnych i restauracyjnych, salach balowych, lotniskach i różnego rodzaju instytucjach publicznych.

Mozaika cieszy się niezwykłą popularnością nie tylko ze względu na możliwość stworzenia indywidualnego wzoru, ale także bardzo wysoką wytrzymałość w porównaniu z płytkami nadrukowanymi. Moduł gwiazda można zaprojektować w dowolnych kolorach i wzorach, dzięki szerokiej gamie materiałów i technik cięcia płytek.

Gwiazdy można wykonywać między innymi z marmuru, piaskowca i kamienia wulkaniczny. Geometryczny format modułu pozwala na zbudowanie gwiazdy o dowolnym rozmiarze i zastosowaniu jej w różnego rodzaju pomieszczeniach zamkniętych jak i otwartych.

Ozdoba w tej formie, przyciąga uwagę swymi prostymi bryłami. Króluje w niej precyzyjna geometria oraz odcienie stonowanych brązów, beżów i szarości. Ten moduł pasuje wszędzie tam, gdzie liczy się reprezentacyjność wnętrza lub powierzchni przy obiekcie. Wycena zaprojektowania i realizacji modułu w kształcie gwiazdy, zawsze ustalana jest indywidualnie, w zależności od wielkości, gatunku wykorzystanych materiałów, techniki cięcia i innych uwarunkowań oraz wymagań zamawiającego.

 

r-gwiazdka

Comments are closed.